Kategorie
YouEnglish School

Obóz językowy w Nowym Jorku: 2 do 15 lipca, opiekun grupy Monika Majerska

Szanowni Państwo, znamy już ostateczny termin i szczegóły wyjazdu grupy młodzieży w wieku 12 – 18 na obóz językowy w Nowym Jorku. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, prosimy o jak najszybsze rezerwacje, na dniach musimy kupić bilety.  Wylot z Wrocławia: 2 lipca  Wylot powrotny z Nowego Jorku: 15 lipca (w kraju jesteśmy 16 lipca) Opiekun grupy: Monika Majerska        Zakwaterowanie: Hoyt Halls w dzielnicy Brooklyn Heights, kilka […]

Kategorie
YouEnglish School

Saint Patrick’s Day

Jutro Święty Patryk. A może to dobra okazja, żeby pomyśleć o wypadzie językowym do Dublina ? Nasza irlandzka szkoła partnerska proponuje kursy dla ludzi pracy.Program English for Work pomoże Ci załatwić następujące tematy: przygotowanie i prowadzenie spotkań, rozwiązywanie problemów, umiejętność argumentowania i bronienia swoich racji.Raz w miesiącu kursanci mają także możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach Career Workshop, które pomogą Ci znaleźć pracę marzeń. Nauczysz się pisać […]

Kategorie
YouEnglish School

Kalifornia z YouEnglish

Zapraszamy na niezapomniany wyjazd językowy dla młodzieży do słonecznej Kalifornii! Tym razem chcielibyśmy polecić Wam wspaniałe miasto San Diego, które oferuje wiele atrakcji dla młodzieży zainteresowanej nauką języka angielskiego oraz aktywnym spędzaniem czasu.  San Diego to miasto o bogatej historii i kulturze, gdzie mieszają się wpływy hiszpańskie i meksykańskie. To tutaj powstała pierwsza hiszpańska osada w Kalifornii, a na każdym rogu widać wpływy latynoskiej kultury. San Diego […]

Kategorie
YouEnglish School

Wygraj atrakcyjną zniżkę na wyjazd językowy dla dziecka!

Drodzy Czytelnicy, Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Właśnie opublikowaliśmy konkurs na naszych profilach społecznościowych! Co można wygrać? Aż 15% rabatu na wybrane wyjazdy językowe dla dzieci organizowane przez naszą szkołę! Jest to wspaniała okazja dla młodzieży, która chce połączyć przyjemne z pożytecznym i spędzić czas za granicą ucząc się języka. Wyjazdy językowe to nie tylko nauka, ale także niesamowite wrażenia, poznawanie nowych kultur i ludzi, rozwijanie swoich umiejętności społecznych i językowych. […]

Kategorie
YouEnglish School

Tylko 137 dni do wakacji!

Dokładnie 137 dni dzieli nasze dzieci od wyjątkowej szansy na skorzystanie z wakacyjnej oferty z YouEnglish dla dzieci i nastolatków. Dziś o niesamowitych obozach językowych Discovery Summer:  Discovery Summer – co to takiego?  Jest to spełnienie marzeń dzieci o fantastycznych wakacjach, a także spełnienie marzeń rodziców o świetnym angielskim dla swoich dzieci. Discovery Summer to 6 znakomitych autorskich obozów językowych, wymyślonych i zorganizowanych po raz pierwszy 20 lat temu przez Jane Merrick […]

Kategorie
YouEnglish School

We are on YouTube & on the Korean’s website – check it out

https://cafe.naver.com/polska/23413 https://www.youtube.com/channel/UCPRB-VldaUDlR_eRa1fDTdA

Kategorie
YouEnglish School

English Camps for kids and teenagers

Rodzicu! Jeśli szukasz pomysłu na ferie lub wakacje 2023,jeśli świetna zabawa i języki obce są dla Ciebie ważne,jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko trafiło w sprawdzone przez nas miejsce w USA lub w UK, jeśli wieczorem 2 listopada będziesz we Wrocławiu, przyjdź i dowiedz się wszystkiego u źródła. YouEnglish zaprasza na spotkanie na żywo – będą z nami brytyjscy organizatorzy fantastycznych obozów letnich dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii! Zapraszamy 2 listopada […]

Kategorie
YouEnglish School

Warsztaty dla najmłodszych z Native Speakerem!

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Kategorie
YouEnglish School

YouEnglish Football Club

Zapraszamy młodzież na treningi w „klubie piłkarskim” YouEnglish. Podczas treningów, prowadzonych tylko po angielsku, udoskonalisz swoje umiejętności, poznasz nowe techniki, terminologię i różne strategie piłkarskie. Nie ma lepszego sposobu na naukę niż posługiwanie się językiem obcym naturalnym środowisku, zwłaszcza jeśli kochasz piłkę nożną! Treningi poprowadzi Michael Nowacki, który przez 13 lat mieszkał i trenował piłkę nożną w Wielkiej Brytanii. Michael grał w pół-profesjonalnych ligach piłkarskich, a także prowadził własną […]

Kategorie
YouEnglish School

Dlaczego kocham angielski – Blog o językach Moniki Majerskiej

Dlaczego kocham angielski  Pomińmy oczywiste względy praktyczne. Wyrażanie swoich myśli i uczuć w języku obcym pozwala udawać, że jest się kimś innym.  Właściwie przez całe życie mam do czynienia z angielskim.