Kategorie
YouEnglish School

Malibu z widokiem

A taki widok codziennie ukaże się oczom młodych uczestników obozu językowego w Malibu, na który wieziemy młodzież w wieku 13 – 17 na początku lipca. Ukaże im się także Griffith Observatory, Beverly Hills, rollercoastery w parku Six Flags i w Disneylandzie, plaże w Santa Monica, Getty Museum, i inne atrakcje tej części Kalifornii. Natomiast 4 lipca w amerykańskim Dniu Niepodległości obejrzą pokaz fajerwerków nad Los Angeles.To mogą być dobre wakacje:)Rodzicom przypominamy, że do USA nie potrzeba już wiz.

Kategorie
YouEnglish School

Nowatorskie obozy dla przyszłych liderów

Mimo młodego wieku dobrze mówi po angielsku, jest ambitne, ciekawe świata, lubi działać, interesuje się polityką, biznesem lub mediami. Jeśli mowa o Twoim dziecku – czytaj dalej. Latem w ikonicznym budynku Senate House – sercu University of London – odbywać się będą trzy nowatorskie obozy dla przyszłych liderów w swoich dziedzinach. Takich obozów dla nastolatków w wieku 15 – 17 […]

Kategorie
YouEnglish School

Królewska szkoła Wellington

Szacowna brytyjska szkoła z internatem oddalona tylko godzinę od centrum Londynu. W połowie XIX wieku na cześć księcia Wellington ufundowała ją sama królowa Wiktoria. W lipcu wieziemy tam niewielką grupkę dzieci i młodzieży. Przez dwa tygodnie szkoła, internat, boiska, parki i 400 akrów zieleni będą do ich dyspozycji:)

Kategorie
YouEnglish School

Byle do lata!

Dwie tury ferii zimowych już prawie za nami, można więc chyba powoli zacząć myśleć o wakacjach. Oprócz uczenia języków, pośredniczymy w organizacji letnich wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i tzw. young adults (16+) do UK, USA, Hiszpanii i na Maltę. Współpracujemy ze świetnymi i sprawdzonymi szkołami oraz organizatorami międzynarodowych obozów językowych, oferujemy opiekę podczas dojazdów na miejsce, a grupy młodzieży, które wysyłamy w lecie  do USA, zawsze jeżdżą w towarzystwie naszych lektorów. […]

Kategorie
YouEnglish School

Kapsztad. Angielski dla dorosłych poszukiwaczy przygody.

Kilka dni temu wróciłyśmy (ja i moje 16-letnie dziecko) z wizyty w naszej szkole partnerskiej w Cape Town / Kapsztadzie w RPA. Czas na raport. 1. Miasto robi wielkie wrażenie. Kapsztad jest wciśnięty miedzy góry i Ocean Atlantycki, są więc i plaże, i szlaki dla piechurów. 2. Nasza zima to ich lato. 20 stycznia powitało nas 25 stopni Celsjusza. Był wiatr, był nawet przelotny deszczyk, ale słońce świecić nie przestawało. Nieznośnych […]

Kategorie
YouEnglish School

Idzie nowe…

Po pandemicznej zawierusze, po dwóch latach tułaczki i pracy online postanowiliśmy zawalczyć o powrót do przeszłości i podjąć próbę reaktywacji szkoły na żywo. Zapewne nie będzie to takie łatwe: i studenci, i lektorzy pochowali się po swoich dziuplach, trzaskają lekcje i spotkania z domowego zacisza, i wielu z nich wydaje się zadowolonych. Ja także bardzo doceniam zalety pracy na odległość. Dzięki rekomendacjom, w pandemii powiększyliśmy grono studentów o tych spoza Wrocławia i spoza kraju i w końcu, zmuszeni […]

Kategorie
YouEnglish School

Wyjazd pod choinką! 

Uff. Wygląda na to, że nasza oferta wyjazdów językowych na rok 2024 jest już gotowa. Na pewno coś jeszcze dodamy, kilka propozycji czeka na potwierdzenie, ale naukę w UK i USA już można planować.  Wybór jest spory. Mamy mnóstwo bardzo atrakcyjnych pomysłów, jak połączyć naukę języka z wypoczynkiem i zwiedzaniem dla każdej grupy wiekowej. Mamy więc wyjazdy dla najmłodszych, dla seniorów, a nawet dla całych rodzin z dziećmi. […]

Kategorie
YouEnglish School

Tylko osiem miesięcy do wakacji!

Mamy już gotową ofertę obozów językowych dla młodzieży w USA – w Nowym Jorku i Kalifornii. Na wakacje 2024 planujemy wyjazdy 5 grup z opiekunami z YouEnglish.  1. San Diego – 2 tygodnie nauki, zabawy i zwiedzania Uwaga, cena obozu nie zawiera:  2. San Diego + Kalifornia – 3 tygodnie: 2 tygodnie w San Diego + 1 tydzień objazdowy po Kalifornii Uwaga, cena obozu nie zawiera:  3. […]

Kategorie
YouEnglish School

Obóz językowy w Nowym Jorku: 2 do 15 lipca, opiekun grupy Monika Majerska

Szanowni Państwo, znamy już ostateczny termin i szczegóły wyjazdu grupy młodzieży w wieku 12 – 18 na obóz językowy w Nowym Jorku. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, prosimy o jak najszybsze rezerwacje, na dniach musimy kupić bilety.  Wylot z Wrocławia: 2 lipca  Wylot powrotny z Nowego Jorku: 15 lipca (w kraju jesteśmy 16 lipca) Opiekun grupy: Monika Majerska        Zakwaterowanie: Hoyt Halls w dzielnicy Brooklyn Heights, kilka […]

Kategorie
YouEnglish School

Saint Patrick’s Day

Jutro Święty Patryk. A może to dobra okazja, żeby pomyśleć o wypadzie językowym do Dublina ? Nasza irlandzka szkoła partnerska proponuje kursy dla ludzi pracy.Program English for Work pomoże Ci załatwić następujące tematy: przygotowanie i prowadzenie spotkań, rozwiązywanie problemów, umiejętność argumentowania i bronienia swoich racji.Raz w miesiącu kursanci mają także możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach Career Workshop, które pomogą Ci znaleźć pracę marzeń. Nauczysz się pisać […]