Język angielski dla firm

Business English czy English for Business…?

Czy wiesz, czego naprawdę potrzebują pracownicy Twojej firmy kiedy proszą o business English? Przekonaj się poznając nasz język angielski dla firm.

Dla większości Business English to po prostu angielski do pracy – biurowej lub każdej innej. Chcemy sprawnie pracować po angielsku – robić ustalenia, umawiać spotkania, zawierać nowe kontakty, negocjować, dzwonić, pisać maile, zapraszać, przepraszać i przede wszystkim – nie palić za sobą mostów niezgrabnym formułowaniem myśli.

Język angielski dla firm – autorskie podejście szkoły YouEnglish

W naszej pracy nie trzymamy się kurczowo żadnej konkretnej metody nauczania języków obcych, bo każda niesie ze sobą ograniczenia, (a ograniczeń nie lubimy). Znamy je chyba wszystkie i stosujemy te, które najlepiej działają w określonym przypadku. W skrócie: nasza metoda to brak metody, pragmatyzm i dopasowanie do osobowości i potrzeb studenta: nieważne jak, byle nauczyć.

To samo dotyczy ludzi biznesu. Powiedz nam, w czym problem, a reszta będzie już po naszej stronie: doradzimy, dobierzemy materiały i styl pracy, zasugerujemy jak rozwiązać problem szybko i skutecznie.

Język angielski dla firm w naszej szkole – najważniejsze informacje o ofercie YouEnglish

W zasadzie wszystko co robimy – kursy, lekcje indywidualne, kursy ODBLOKUJ SIĘ, czy język branży mogą odbywać się online. Zapraszamy osoby odpowiedzialne w firmach za szkolenia i zajęcia językowe, gwarantujemy wysoką jakość i rzetelną naukę. Specjalizujemy się w kursach angielskiego dla kadry zarządzającej każdego szczebla. Przygotowujemy do prezentacji, targów, rozmów handlowych, negocjacji, rozmów o pracę i wszelkiego rodzaju wystąpień publicznych – doradztwo językowe plus wsparcie z zakresu autoprezentacji.

Pomagamy w konstruowaniu bonusów pracowniczych tak, aby stały się realnym atutem pracodawcy; oferujemy kursy językowe, które są postrzegane przez pracowników jako atrakcyjne i praktyczne.