Język angielski dla firm Teraz online

Business English czy English for Business…?

Zapisz się do grupy! Uczymy online, na żywo i hybrydowo. Jeśli się zgłosisz do 20 września ’23, zapłacisz 15% mniej.

Nasze kursy językowe to pakiety 20, 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w małych grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.

W naszej długiej praktyce uczenia ludzi języków obcych niezwykle rzadko okazuje się, że to, czego firma naprawdę potrzebuje to typowy branżowy angielski biznesowy. Praktyka dowodzi, że to bardzo pojemne pojęcie mieści w sobie mnóstwo rozmaitych oczekiwań.

Czy wiesz, czego naprawdę potrzebują pracownicy Twojej firmy kiedy proszą o business English?

Dla większości Business English to po prostu angielski do pracy – biurowej lub każdej innej. Chcemy sprawnie pracować po angielsku – robić ustalenia, umawiać spotkania, zawierać nowe kontakty, negocjować, dzwonić, pisać mejle, zapraszać, przepraszać i przede wszystkim – nie palić za sobą mostów niezgrabnym formułowaniem myśli.

Kolejna grupa – zwykle managerowie wyższych szczebli – szuka poprawy jakości swojej angielszczyzny. O swoim biznesie wiedzą zwykle absolutnie wszystko, także po angielsku, a jednak nie czują się wystarczająco pewnie i szukają pomocy. W praniu często okazuje się, że to nie Business English stanowi problem, a wręcz przeciwnie – nieugruntowane czasy, brak zwrotów grzecznościowych i small talku, umiejętność wykorzystania swoich soft skills po angielsku, nawiązywanie bliższych relacji itp.

Wielu managerów nie czuje się pewnie podczas wystąpień publicznych. Nic dziwnego, swoboda, gdy inni na nas patrzą to w znacznym stopniu kwestia osobowości. Mimo to, i tak bardzo dużo da się tu zrobić.

Ta najmniej liczna grupa firm szuka języka swojej branży. Prawników uczymy Legal English, firmy transportowe – angielskiego dla branży logistycznej, niekiedy studenci szukają kursów dla pielęgniarek, lekarzy lub inżynierów. (Organizujemy je tylko wtedy, jeśli mamy właściwych lektorów). Często, już w trakcie kursu okazuje się, że tak naprawdę pracownicy potrzebują płynności i swobody mówienia w języku angielskim, a nie listy słówek z ich dziedziny – bo te znają lepiej niż my. Chodzi im o konwersacje na temat codziennych spraw służbowych, zanurzenia w temacie i przede wszystkim – płynności, płynności i płynności.

A czego tak naprawdę potrzebują pracownicy Twojej firmy? Chętnie pomożemy to ustalić podczas diagnostyczno-zapoznawczej (i zawsze nieodpłatnej) lekcji demo.

Angielski biznesowy – autorskie podejście szkoły YouEnglish

W naszej pracy nie trzymamy się żadnej konkretnej metody nauczania języków obcych, bo każda niesie ze sobą ograniczenia, (a ograniczeń nie lubimy). Znamy je chyba wszystkie i stosujemy te, które najlepiej działają w określonym przypadku. W skrócie: nasza metoda to brak metody, pragmatyzm i dopasowanie do osobowości i potrzeb studenta: nieważne jak, byle nauczyć.

To samo dotyczy ludzi biznesu. Powiedz nam, w czym problem, a reszta będzie już po naszej stronie: doradzimy, dobierzemy materiały i styl pracy, zasugerujemy jak rozwiązać problem szybko i skutecznie.

Angielski dla biznesu w naszej szkole – najważniejsze informacje o ofercie YouEnglish

W zasadzie wszystko co robimy – kursy, lekcje indywidualne, zajęcia online, kursy ODBLOKUJ SIĘ, język branży mogą odbywać się w Twojej firmie. Zapraszamy osoby odpowiedzialne za szkolenia i zajęcia językowe, gwarantujemy wysoką jakość i rzetelną naukę. Specjalizujemy się w kursach angielskiego dla firm dla kadry zarządzającej każdego szczebla. Przygotowujemy do prezentacji, targów, rozmów handlowych, negocjacji, rozmów o pracę i wszelkiego rodzaju wystąpień publicznych – doradztwo językowe plus wsparcie z zakresu autoprezentacji.

Pomagamy w przebudowie pracowniczych szkoleń językowych, tak, aby stały się realnym atutem pracodawcy; konstruujemy kursy, które są postrzegane przez pracowników jako naprawdę atrakcyjne i sensowne.

Angielski biznesowy we Wrocławiu

Covid 19 uświadomił nam wszystkim, a zwłaszcza nieco starszym studentom, że nauka języków obcych online wcale nie jest stratą czasu – można go wykorzystać równie efektywnie, co w szkole. Dzięki temu od kilku miesięcy kierujemy naszą ofertę do studentów z całego kraju, i z zagranicy. Online uczymy i w Monako, i w Wadowicach. Zapraszamy do YouEnglish, fun included in price!

Nasze kursy językowe to pakiety 20, 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w małych grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.