Język angielski dla początkujących

Zapisz się do grupy! Uczymy online, na żywo i hybrydowo.

Język angielski dla początkujących i wiecznie początkujących

Jeśli uważasz, że wcale nie mówisz po angielsku, możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że się mylisz. Zazwyczaj osoby początkujące umieją o wiele więcej niż im się wydaje – język angielski jest wszędzie, trudno od niego uciec, mimowolnie także uczymy się słów i zwrotów. W większości przypadków jest wiec od czego zaczynać. Pomożemy Ci ustalić na jakim etapie jesteś naprawdę, a potem szybko przeskoczysz na kolejny poziom.

język angielski dla początkujących

Zrób to raz, ale solidnie – wypróbuj kursy angielskiego dla początkujących w YouEnglish

Wielu początkujących studentów kilkakrotnie zaczyna naukę języka angielskiego, i już po kilku lekcjach ją przerywa. To kiepski pomysł – wieczne zaczynanie demotywuje i odbiera wolę walki. W takim przypadku najlepiej zacząć od bardziej intensywnego tygodnia lub nawet miesiąca, i koniecznie zawalczyć o wejście na wyższy poziom języka angielskiego. Przestaniesz w końcu być początkujący, a to doda Ci skrzydeł i być może nareszcie pofruniesz.

Angielski dla początkujących – autorska metoda YouEnglish

Kilka świętych zasad:

  • nie ucz się wszystkiego naraz – najpierw opanuj absolutne podstawy języka angielskiego, ale zrób to naprawdę, nie po łebkach. Musisz mieć poczucie, że umiesz coś konkretnego. To ważne.
  • podczas zajęć z języka angielskiego dla początkujących uczymy się przez mówienie. W trakcie lekcji demo pokażemy Ci w jaki sposób uruchamiamy czynną znajomość języka. W trakcie kursu angielskiego dla początkujących już od pierwszej lekcji skupisz się na mówieniu, powtarzaniu, słuchaniu i szybkim reagowaniu na to co mówią inni. Otwórz się i współpracuj z lektorem, a na sukces nie trzeba będzie długo czekać.
  • systematycznie planuj lekcje języka angielskiego i ich nie opuszczaj. Dorośli ludzie nie mają czasu na zadania domowe, dlatego udział w zajęciach jest absolutnie kluczowy. Nie odwołuj, nie przekładaj, podejdź do tematu poważnie, a za moment zaskoczysz samego siebie.
język angielski dla początkujących

Język angielski dla początkujących – nauczymy mówić każdego

Niektórzy twierdzą, że nie mają talentu lub zdolności językowych, z góry zakładają, że nic z tego nie będzie, wiec nawet nie podchodzą do tematu. Niestety, to tylko łatwe usprawiedliwienie. Mówienie w języku obcym to naturalna umiejętność przyswajalna automatycznie i doskonalona poprzez jej wykonywanie, czyli w tym przypadku mówienie. Po stronie studenta leży właściwie tylko jedno zadanie – trzeba naprawdę chcieć, czyli znaleźć prawdziwą motywację do nauki. Reszta będzie już w naszych rękach. Wiemy co, wiemy jak, gwarantujemy, że przemówisz.

Kurs angielskiego dla początkujących stacjonarnie i online

W YouEnglish języków uczysz się jak chcesz – nawet od samych podstaw.

Styl i miejsce pracy zależy tylko od Ciebie. Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicy, zapraszamy do naszej szkoły językowej. Jeśli natomiast jesteś spoza Wrocławia – nie ma problemu, pandemia pokazała, że kursy językowe dla początkujących online także przynoszą imponujące efekty. Mamy w tej chwili studentów z całej Polski i kilku krajów Europy, tak więc w tej chwili jedne prawdziwe ograniczenie to rożne strefy czasowe… Zapraszamy!

Ceny kursów językowych

Nasze kursy językowe to pakiety 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

język angielski dla początkujących

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

język angielski dla początkujących

5 lub 6 osób

50 PLN / os.