Kursy języka francuskiego

Nauka francuskiego w szkole językowej YouEnglish (także online)

  • Język francuski dla początkujących
  • Język francuski dla średnio zaawansowanych
  • Konwersacje w języku francuskim 
  • Język francuski dla dzieci

Niektórych francuski urzeka swoja urodą, inni widzą w nim język wyrafinowania i elegancji, dla jeszcze innych francuski to wyzwanie lingwistyczne. Jest także grupa pragmatyków, którzy uczą się języka francuskiego, ponieważ ciężko jest liczyć na angielszczyznę Francuzów. Bez względu na to, jakie są Twoje powody do nauki, pomożemy Ci jak najszybciej osiągnąć Twój cel.

Francuski dla początkujących 

Nie bój się, że to potrwa. Nasz kurs języka francuskiego dla początkujących skonstruowaliśmy tak, abyś zaczął mówić już na pierwszych zajęciach. Zgodnie z naszą koncepcją uczenia języków obcych, i tu zadbamy o to, żebyś jak najszybciej opanował i uruchomił to, co najpilniej potrzebne. W programie startowym poznasz i porządnie przećwiczysz najczęstsze zwroty życia codziennego oraz naturalne i spontaniczne reakcje na powszechnie zadawane pytania. Nauczysz się liczyć, zamawiać jedzenie w restauracji, robić zakupy, będziesz także umiał poprosić o pomoc. Gramatyką zajmiemy się w międzyczasie – nawet nie zauważysz, kiedy opanujesz odmianę podstawowych czasowników.

kursy języka francuskiego

Francuski dla średnio zaawansowanych MÓW WIĘCEJ 

Uczyłeś się francuskiego w przeszłości i czujesz, że niewiele pamiętasz? Odśwież z nami podstawy i płynnie przejdź na wyższy poziom ucząc się nowego materiału podczas spokojnej, swobodnej rozmowy z lektorem, prowadzonej na Twoim poziomie zaawansowania. W naszej szkole językowej zajęcia prowadzą doskonali lektorzy polscy oraz osoby francuskojęzyczne – już od pierwszej lekcji będziesz miał okazję doskonalić płynność i słownictwo. W szkole YouEnglish nauka francuskiego to sama przyjemność!

Konwersuj po francusku

Jeśli chcesz się „rozgadać” w języku francuskim, nasze konwersacje na pewno pomogą Ci zwiększyć płynność, poćwiczyć rozumienie i przetrenować rozmowę na interesujące Cię tematy. Podczas pierwszego, bezpłatnego spotkania dowiemy się, co interesuje Cię najbardziej i zbudujemy Twój program nauki na bazie Twoich oczekiwań. Dzięki temu w codziennym życiu mówienie będzie Ci szło dużo łatwiej.

Jeżeli musisz przećwiczyć i dopracować dowolne wystąpienie publiczne w języku francuskim (przemówienie, prezentacja, negocjacje, rozmowa rekrutacyjna), podczas zajęć możemy skupić się przede wszystkim na tym jednym zadaniu. Podsuniemy Ci najlepsze zwroty i kilkakrotnie razem całe wystąpienie. Będziesz czul się zdecydowanie pewniej i dużo bardziej profesjonalnie.

kursy języka francuskiego

Indywidualne kursy francuskiego online

Czas epidemii pokazał, że swoje cele językowe z łatwością osiągniesz także podczas nauki online. Wielu naszych studentów którzy dotychczas bronili się przed tym stylem pracy dziś przyznaje, że korzyści są nie do przecenienia. Wybierając francuski online:

  • masz zdecydowanie większą elastyczność w planowaniu lekcji (nawet wczesnym rankiem lub późnym wieczorem);
  • unikasz marnowania czasu w korkach;
  • możesz być gdzie chcesz – w domu albo na urlopie na drugim końcu Europy;
  • możesz zwiększyć tempo i efektywność nauki poprzez skrócenie spotkań (nawet do 30 minut!) przy jednoczesnym zwiększeniu częstotliwości zajęć – nawet do trzech dziennie.

Francuski dla dzieci i dla młodzieży

Francuski proponujemy dzieciom i młodzieży od 11 roku życia. Zapraszamy do nas, lub proponujemy naukę francuskiego online. Dołożymy wszelkich starań, żeby nie było nudno i zbyt „szkolnie” – i tu nauka odbywa się głównie przez używanie poznanych slow, zwrotów i konstrukcji gramatycznych w połączeniu z grami i zabawą. Spróbujcie!

kursy języka francuskiego

Egzaminy z języka francuskiego

Przygotowanie do egzaminu z języka to fantastyczna okazja rozwoju. Powiedz nam o jakim egzaminie mylisz, a my zajmiemy się resztą – sprawdzimy czy masz szanse zdać wybrany egzamin w niedługim czasie i określimy ilość pracy niezbędną do tego, żeby do egzaminu w ogóle stanąć.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

kursy języka francuskiego

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

kursy języka francuskiego

5 lub 6 osób

50 PLN / os.