Kursy języka niemieckiego

Nauka niemieckiego (także online) w szkole językowej YouEnglish. Wiemy jak uczyć szybko i skutecznie

Wprawdzie nazwa naszej szkoły sugeruje, że uczymy głównie angielskiego, jednak na życzenie studentów organizujemy także naukę innych języków obcych, w tym oczywiście także kursy języka niemieckiego.

Mimo dominacji angielskiego, język niemiecki nadal okazuje się bardzo przydatny w biznesie. Na nasze kursy języka niemieckiego najczęściej trafiają do nas osoby, które pracują w niemieckich korporacjach lub oferują usługi swojej firmy niemieckojęzycznym klientom. Niektórzy chcą porozumiewać się w tym języku podczas wyjazdów do rodziny czy na wakacje, jeszcze inni po prostu nie chcą „zardzewieć” i stracić wcześniej nabytych umiejętności. W każdym z tych przypadków jesteśmy w stanie pomóc – zapraszamy na nasze kursy języka niemieckiego!

Kursy języka niemieckiego dla studentów indywidualnych

Zapraszamy na indywidualne kursy języka niemieckiego. Naukę solo można u nas rozpocząć na każdym poziomie – zarówno od podstaw, na poziomie średnio zaawansowanym lub od razu wykupić kurs niemieckiego typowo konwersacyjny z native speakerem. W każdym przypadku nacisk kładziemy na naukę języka niemieckiego poprzez mówienie.

Podobnie jak z innymi językami obcymi, nasze kursy niemieckiego zaczynamy od określenia celu nauki. Powiedz nam, na czym zależy Ci najbardziej, a my zajmiemy się odpowiednim doborem materiałów do nauki i stylu pracy, który będzie dla Ciebie najszybszy. Jeśli trzeba, pomożemy uporać się z konkretnymi problemami gramatycznymi, poszerzeniem słownictwa z danego zakresu czy zwrotami grzecznościowym. Podczas pierwszej, bezpłatnej lekcji demo ustalimy co trzeba zrobić najpilniej, a resztą zajmiemy się podczas zajęć. Nauka języka niemieckiego w szkole YouEnglish nie jest skomplikowana – musisz tylko i wyłącznie brać udział w lekcjach i aktywnie współpracować z lektorami. O resztę się nie martw, wiemy, że jesteś zajęty, zadania domowe dostają tylko ci studenci, którzy naprawdę o nie proszą i mają czas samodzielnie je odrabiać.

Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Świat zmienia się na naszych oczach. Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy nauki online po kilku miesiącach „przymusowych” zajęć przez internet nie chcą wracać do nauki stacjonarnej. Wszyscy odczuliśmy na własnej skórze oszczędność czasu i wygodę, jaką dają zajęcia bez dojeżdżania, stania w uciążliwych korkach i konieczności żonglowania obowiązkami w ustawicznym biegu. Od kilku miesięcy cala nasza oferta edukacyjna dostępna jest w wersji online. Z jednym tylko wyjątkiem – nauka języka przez internet rzadko sprawdza się w przypadku dzieci do 12 roku życia. Wszystkim pozostałym studentom oferujemy pełną elastyczność w układaniu planu. Możesz uczyć się rano, wieczorem, w weekendy – kiedy tylko jest Ci wygodnie. W naszej opcji kursy języka niemieckiego online zachęcamy do zajęć krótszych, ale za to częstszych, np. 30 minut nauki dziennie. Korzyści będą szybkie i wymierne, bo mówienie najlepiej „rozkręca się” przez, po prostu, mówienie.   

kursy języka niemieckiego

Kursy języka niemieckiego – Niemiecki dla zaawansowanych

Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie i ustalimy plan na kurs języka niemieckiego z którego na pewno będziesz zadowolony.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

kursy języka niemieckiego

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

kursy języka niemieckiego

5 lub 6 osób

50 PLN / os.