Kategorie
Nasza szkoła

Nowa strona YouEnglish

Stało się, nareszcie mamy nową, lepszą stronę internetową. Jest jak w naszym logo: złoto, blask i monochromy, nieco mniej tekstu, ale za to więcej treści. Poza tym od teraz można umówić lekcję demo używając złotego guzika i formularza kontaktowego z zakładki Kontakt.

Żegnamy nasze stare, błękitne www bez żalu, bo było za stare. Poprawiliśmy nawigację, wybraliśmy nowe kategorie, dopasowaliśmy stronę do absolutnie wszystkiego, tylko po to, aby funkcjonowała lepiej i łatwiej było się po niej poruszać.Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze nowe szaty. Od teraz będziemy także prowadzić bloga.

A na deser, dla pierwszych 5 osób, które napiszą do nas przez formularz kontaktowy na stronie, mamy 10% zniżki na kurs językowy.

Znajdziecie nas na Facebooku i Instagramie, a w realu – na 44 piętrze Sky Tower.