SKY TOWER 44 Piętro, Wrocław

Język angielski dla Początkujących

Kurs  języka angielskiego dla osób, któ­re chciałby rozpocząć naukę i zaczynają od zera lub zna­ją tyl­ko kil­ka słów. W YouEnglish zaczniesz mówić już od pierwszych zajęć. W naszej szkole językowej stawiamy na mówienie i konstruujemy kursy angielskiego dla początkujących tak, byś cieszył się szybkimi postępami w nauce i mówił, mówił i jeszcze raz mówił.

Małe grupy
Elastyczne terminy – do uzgodnienia

#zostańwdomu z YouEnglish - kursy językowe online

Angielski, polski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, koreański

Nareszcie możesz uczyć się częściej – rano, popołudniu i wieczorem.

Nowa opcja – lekcje 30-minutowe.

Chcesz do ludzi? Online też możesz uczyć się w grupie.

Teraz taniej - zapłacisz 15% mniej!

YouEnglish – You are the method