Kategorie
Lekcje języka polskiego

Poznaj naszych uczniów, wszyscy są z różnych krajów i wszyscy mówią po polsku

Na naszych lekcjach języka polskiego zaczniesz mówić już od pierwszych zajęć. Dobrze wiemy, że polska gramatyka potrafi sprawić, że włosy stają dęba, a od tradycyjnych ćwiczeń gramatycznych, wszyscy uciekają gdzie pieprz rośnie. Dlatego stawiamy na mówienie i uczymy rzeczy przydatnych. Celem naszych autorskich kursów dla obcokrajowców jest, aby nasi studenci mogli od razu porozumiewać się po polsku. A najważniejsze, by poczuli się swobodnie na zajęciach i nabrali odwagi do używanie […]

Kategorie
Lekcje języka polskiego

Speak More Polish – jednorazowy kurs języka polskiego

Speak More Polish jest kursem języka polskiego dla obcokrajowców, którzy chcą wyjść poza kanon podstawowych zwrotów grzecznościowych i prostych dialogów. To regularny, semestralny kurs mówienia. Pozwala poczuć się pewniej w bardziej złożonych sytuacjach w pracy, na studiach i swobodnie poruszać się po Wrocławiu, nie tylko po miejscach, dedykowanych dla expatów.

Kategorie
Lekcje języka polskiego

Szybki kurs języka polskiego

Szybki, intensywny kurs językowy dla tych, którzy chcieliby poczuć się pewniej w codziennych sytuacjach. Nasz autorski, weekendowy kurs języka polskiego dla obcokrajowców, dedykujemy tym, którzy chcieliby rozpocząć naukę języka polskiego i szybko przyswoić najważniejsze słowa.