Kursy języka hiszpańskiego Teraz online

Nauka hiszpańskiego (także online) w szkole językowej YouEnglish – najważniejsze informacje

Myślisz o tym, żeby uczyć się hiszpańskiego? Z bardzo wielu powodów to świetny pomysł.

Pierwszy jest dość oczywisty, hiszpańskim porozumiewa się ponad 500 milionów ludzi na kilku kontynentach. To oficjalny język w 22 krajach, w 11 z nich większość mieszkańców nie zna angielskiego, jedną szansą na porozumienie się z nimi i bliższe poznanie jest znajomość hiszpańskiego.

Język hiszpański to także piękne wrota do innych języków romańskich. Jeśli masz za sobą, lub jesteś w trakcie kursu języka hiszpańskiego dużo łatwiej przyjdzie ci nauka portugalskiego, włoskiego, francuskiego czy rumuńskiego.

Jednak motywacje do nauki bywają rozmaite – od tych najbardziej praktycznych (jak wyżej) po bardziej romantyczne i emocjonalne jak uroda hiszpańskiego, która działa na coraz większe grono zainteresowanych. Na przykład ostatnio nasi studenci pytani o inspirację do nauki hiszpańskiego wymieniają popularny serial Netflixa „Dom z papieru”! Jeszcze inni chcą rozumieć i śpiewać w oryginale Despacito 🙂

Język hiszpański dla początkujących – oferta YouEnglish

Hiszpański  naprawdę nie jest trudny, potwierdza to wielu naszych studentów. Po kilku miesiącach nauki od absolutnych podstaw na naszych kursach języka hiszpańskiego! już w czasie swojej pierwszej wizyty w krajach hiszpańskojęzycznych porozumiewali się  bez problemu w hotelu, sklepie, restauracji. Rozmawiali o największych atrakcjach okolicy, poznali wielu nowych znajomych. Bo przecież nic tak nie otwiera serca miejscowego jak turysta próbujący zagaić w ich ojczystym języku. I tu dochodzimy to unikatowej, ciekawej i  ważnej cechy języka hiszpańskiego. To język bardzo emocjonalny. Jeśli porównamy go  z innymi językami znajdziemy tu  więcej słów opisujących stany szczęścia, radości, optymizmu wyluzowania. O dużo łatwiej mówi się o pozytywnych emocjach. Dla wielu z nas to może być nie tylko nauka nowego języka, ale także nowego spojrzenia na życie! 

W szkole YouEnglish uczysz się jak chcesz! Nauka języka hiszpańskiego online i stacjonarnie

Prowadzimy kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie znajomości języka. Mamy propozycje dla początkujących i konwersacje z native’ami dla zaawansowanych.

Jak zwykle w YouEnglish, proponujemy wiele możliwości nauki -stacjonarnie  w naszej szkole we wrocławskim Sky Tower lub przez internet. W YouEnglish będziesz uczył się przez mówienie – już podczas pierwszych zajęć opanujesz podstawowe zwroty życia codziennego. Uczymy całych zdań, w których „przemycamy” gramatykę – na wyjaśnienia struktur kolej przyjdzie później. Z doświadczenia wiemy, ze to lepszy, łatwiejszy i bardziej motywujący styl pracy. Nie będziesz rozczarowany.

kursy języka hiszpańskiego

Ucz się hiszpańskiego z native speakerami

Bez względu na poziom zaawansowania, Twoje zajęcia poprowadzi co najmniej dwóch lektorów – Polak oraz native speaker języka hiszpańskiego. Wszyscy są fantastyczni w tym co robią – oprócz wysiłku i błyskawicznych efektów dobra zabawa gwarantowana! 

Hiszpański dla dzieci

Jak zawsze w przypadku nauki języków obcych, im wcześniejszy start, tym lepiej. Zapraszamy do siebie dzieci od lat 8, najlepiej na zajęcia we wrocławskim Sky Tower. Starsza młodzież (od lat 12) może także uczyć się z nami online – w ich przypadku nauka przez Internet będzie równie efektywna, co na żywo. Zapraszamy! 

Ceny kursów językowych

Nasze kursy językowe to pakiety 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.

kursy języka hiszpańskiego

Lekcje indywidualne

lekcja 45-minutowa / 100 zł

kursy języka hiszpańskiego

Lekcje w parach

lekcja 45- minutowa / 60 zł. os.

kursy języka hiszpańskiego

3 lub 4 osoby

lekcja 45-minutowa / 40 zł. os.

kursy języka hiszpańskiego

5 lub 6 osób

lekcja 45-minutowa / 30 zł os.