Kursy języka hiszpańskiego

Nauka hiszpańskiego (także online) w szkole językowej YouEnglish – najważniejsze informacje

Myślisz o tym, żeby uczyć się hiszpańskiego? Z bardzo wielu powodów jest to świetny pomysł.

Pierwszy jest dość oczywisty, językiem hiszpańskim porozumiewa się ponad 500 milionów ludzi na kilku kontynentach. To oficjalny język w 22 krajach, w 11 z nich większość mieszkańców nie zna angielskiego, jedyną szansą na porozumienie się z nimi i bliższe poznanie jest znajomość hiszpańskiego.

Język hiszpański to także piękne wrota do innych języków romańskich. Jeśli masz za sobą, lub jesteś w trakcie kursu języka hiszpańskiego dużo łatwiej przyjdzie ci nauka portugalskiego, włoskiego, francuskiego czy rumuńskiego.

Jednak motywacje do nauki bywają rozmaite – od tych najbardziej praktycznych (jak wyżej) po bardziej romantyczne i emocjonalne jak uroda hiszpańskiego, która działa na coraz większe grono zainteresowanych. W ostatnim czasie nasi studenci pytani o inspirację do nauki hiszpańskiego wymieniają popularny serial Netflixa „Dom z papieru”! Jeszcze inni chcą zrozumieć i zaśpiewać w oryginale Despacito.

Język hiszpański dla początkujących – oferta YouEnglish

Hiszpański  naprawdę nie jest trudny, co potwierdza wielu naszych studentów. Po kilku miesiącach nauki od absolutnych podstaw na naszych kursach języka hiszpańskiego w czasie swojej pierwszej wizyty w krajach hiszpańskojęzycznych porozumiewali się bez problemu w hotelu, sklepie, restauracji. Rozmawiali o największych atrakcjach okolicy, poznali wielu nowych znajomych. Bo przecież nic tak nie otwiera serca miejscowego jak turysta próbujący zagaić w ich ojczystym języku. I tu dochodzimy to unikatowej, ciekawej i niezwykle ważnej cechy języka hiszpańskiego. To język bardzo emocjonalny. Jeśli porównamy go z innymi językami znajdziemy tu więcej słów opisujących stany szczęścia, radości, optymizmu i wyluzowania. Dużo łatwiej mówi się o pozytywnych emocjach. Dla wielu z nas może to być nie tylko nauka nowego języka, ale także nowego spojrzenia na życie! 

W szkole YouEnglish uczysz się jak chcesz! Nauka języka hiszpańskiego online i stacjonarnie

Prowadzimy kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie znajomości języka. Mamy propozycje dla początkujących i konwersacje z native speakerami dla zaawansowanych.

Jak zwykle w YouEnglish, proponujemy wiele możliwości nauki -stacjonarnie w naszej szkole we Wrocławiu, lub przez internet. W YouEnglish będziesz uczył się przez mówienie – już podczas pierwszych zajęć opanujesz podstawowe zwroty życia codziennego. Uczymy całych zdań, w których „przemycamy” gramatykę – na wyjaśnienie struktur kolej przyjdzie później. Z doświadczenia wiemy, że to lepszy, łatwiejszy i bardziej motywujący styl pracy. Nie będziesz rozczarowany.

Ucz się hiszpańskiego z native speakerami

Bez względu na poziom zaawansowania, Twoje zajęcia poprowadzi co najmniej dwóch lektorów – Polak oraz native speaker języka hiszpańskiego. Wszyscy są fantastyczni w tym co robią – oprócz wysiłku i błyskawicznych efektów dobra zabawa gwarantowana! 

Hiszpański dla dzieci

Jak zawsze w przypadku nauki języków obcych, im wcześniejszy start, tym lepiej. Zapraszamy do siebie dzieci od lat 8, najlepiej na zajęcia w szkole. Starsza młodzież (od lat 12) może także uczyć się z nami online – w ich przypadku nauka przez Internet będzie równie efektywna, co na żywo. Zapraszamy! 

Ceny kursów językowych

Nasze kursy językowe to pakiety 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

kursy języka hiszpańskiego

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

kursy języka hiszpańskiego

5 lub 6 osób

50 PLN / os.