Kursy języka rosyjskiego

Nauka rosyjskiego (także online) – EKSPRESOWO lub spokojnie i po kolei

Rosyjski albo się kocha, albo nienawidzi. Można go też po prostu potrzebować. W YouEnglish oferujemy dwie opcje nauki rosyjskiego: z czytaniem, czyli nauką alfabetu, lub też całkowicie bez udziału cyrylicy. Tak, to możliwe, prowadziliśmy już szybkie kursy języka rosyjskiego nastawione na opanowanie w jak najkrótszym czasie określonych słów i zwrotów potrzebnych do wykonywania swojej pracy (np. w komunikacji z pracownikami z Ukrainy). W takiej sytuacji proponujemy naukę „fonetyczną”, głównie poprzez słuchanie i powtarzanie za lektorem wspólnie ustalonych zwrotów, fraz i wyrazów.

Kursy języka rosyjskiego dla początkujących w szkole YouEnglish

Jeśli jednak chcemy opanować język rosyjski solidnie, nie ma wyjścia: trzeba zacząć od nauki alfabetu, czytania i pisania. Z gramatyką rosyjską Polakom idzie z reguły dość łatwo – jest ona dla nas intuicyjna i znajoma. Niekiedy potrafi zaskoczyć, ale zazwyczaj bardziej sprzyja niż przeszkadza.  Warto także poświęcić kilka chwil na wymowę, która nie stanowi dla nas takiego wyzwania jak dla studentów z zachodniej Europy. Niewielki pakiet lekcji, i za moment będziemy pięknie mówić po rosyjsku! 

Kursy języka rosyjskiego w szkole YouEnglish – najważniejsze informacje o ofercie

Jak zawsze, rozpoczynamy od wstępnej, bezpłatnej demonstracyjnej lekcji rosyjskiego. Może się ona odbyć we wrocławskiej siedzibie naszej szkoły lub przez internet. Podczas tego spotkania zapoznajemy się ze sobą, prezentujemy styl naszej pracy, określamy aktualny poziom zaawansowania i wspólnie ustalamy krotko- lub długofalowe cele nauki rosyjskiego. Opowiedz nam o tym, jak lubisz się uczyć, co Cię nudzi, a co ciekawi, a my skonstruujemy kurs rosyjskiego dostosowany do Ciebie. Potem wystarczy już tyko wybrać pakiet lekcji (minimum 30), ustalić grafik zajęć, i wziąć się do roboty. Uwaga – osoby dorosłe dostają od nas zadania domowe tylko na wyraźne życzenie – zakładamy, że w dorosłym życiu niewielu z nas ma na to czas, wiec staramy się uczyć tak, żeby wystarczało to, co na zajęciach.

Ucz się szybciej – autorska metoda nauki na kursach języka rosyjskiego w szkole YouEnglish

W YouEnglish wszystkich języków uczymy kładąc nacisk na mówienie, czyli praktyczne używanie języka. Ciągle trafiają do nas osoby, które spędziły sporo czasu nad książkami, testami i zadaniami, a mimo to boją się zwykłej, codziennej rozmowy w wybranym języku obcym – w tym przypadku rosyjskim. Staramy się przełamywać te bariery poprzez ustawiczne zmuszanie do mówienia. Mamy na to swoje sposoby, wystarczy więc stosować się do wskazówek lektorów i traktować zajęcia jak „trening” językowy, a nie typowe, szkolne wkuwanie. Nastaw się na mówienie, mówienie, i jeszcze raz mówienie (po rosyjsku). Staraj się traktować zajęcia jak zabawę, uczymy się łatwiej, kiedy jesteśmy zrelaksowani i otwarci. Już po chwili przekonasz się, że idzie łatwiej i szybciej niż się spodziewasz.

Kursy języka rosyjskiego dla dzieci i młodzieży

Wśród studentów YouEnglish mamy także dzieci i nastolatki. Dzieci do około 12 roku życia uczą się efektywniej podczas bezpośrednich zajęć języka rosyjskiego z lektorem, jednak dla nastolatków nauka zdalna to normalność. Nauka rosyjskiego online również przypadnie im do gustu. Serdecznie zapraszamy do obu form nauki! 

Kursy języka rosyjskiego online – naucz się języka z domu

Co prawda nie jest to samo, co nauka oko w oko z lektorem, ale lekcje języka rosyjskiego online zdecydowanie nie będą stratą czasu. Od kilku miesięcy 95% naszych zajęć odbywa się online, i już teraz wielu naszych studentów może potwierdzić, że dzieje się to bez szkody dla wyników. Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy nauki przez internet dostrzegają jej główne zalety, czyli nieograniczoną elastyczność w planowaniu zajęć oraz dużą oszczędność czasu. 

Kursy języka rosyjskiego online – szczegóły oferty: 

Zdalnie pracujemy ze studentami za pomocą Skype’a, Zooma, Google Hangouts lub innych komunikatorów. 

Nasza standardowa cena to 110 PLN za 45 minut pracy ze studentem indywidualnym. 

  • Pakiet 30 lekcji – 3300 PLN
  • Pakiet 60 lekcji – 6600 PLN
  • Pakiet 90 lekcji – 9900 PLN

Kursy języka rosyjskiego dla zaawansowanych – cennik YouEnglish

Nasze konwersacyjne kursy języka rosyjskiego dla studentów indywidualnych to pakiety 60 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 2 warianty – elastyczne lekcje solo lub tańsze zajęcia indywidualne bez możliwości zmiany terminów. W przypadku nauki indywidualnej online, możesz skorzystać ze zniżek na czas kwarantanny. Zapraszamy na lekcję demo języka rosyjskiego, wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie i ustalimy plan nauki, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

kursy języka rosyjskiego

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

kursy języka rosyjskiego

5 lub 6 osób

50 PLN / os.