Kategorie
YouEnglish School

Wygraj atrakcyjną zniżkę na wyjazd językowy dla dziecka!

Drodzy Czytelnicy,

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Właśnie opublikowaliśmy konkurs na naszych profilach społecznościowych! Co można wygrać? Aż 15% rabatu na wybrane wyjazdy językowe dla dzieci organizowane przez naszą szkołę!

Jest to wspaniała okazja dla młodzieży, która chce połączyć przyjemne z pożytecznym i spędzić czas za granicą ucząc się języka. Wyjazdy językowe to nie tylko nauka, ale także niesamowite wrażenia, poznawanie nowych kultur i ludzi, rozwijanie swoich umiejętności społecznych i językowych.

Weź udział w naszym konkursie: https://www.facebook.com/youenglish.school/posts/644510191016449

Zachęcamy Was do obserwowania naszych profili na Facebooku, Instagramie i innych mediach społecznościowych. Dzięki temu będziecie na bieżąco z informacjami na temat naszych kursów językowych, wyjazdów językowych oraz innych atrakcji przygotowywanych przez YouEnglish.

Nie przegap okazji, żeby poznać naszą szkołę językową i zdobyć cenne informacje na temat nauki języków obcych oraz wyjazdów językowych. Obserwuj nas już i korzystaj z naszych ofert!

More soon – stay tuned!

Znajdź nas na: