Język angielski dla dzieci

YouEnglish – co nas wyróżnia?
Dlaczego angielski dla dzieci w szkole?

95% rodziców, którzy szukają u nas lekcji dla dzieci narzeka, że młodzież ciągle się uczy i ciągle nie mówi. Nietrudno zrozumieć dlaczego – klasy w szkole są liczne, często mimo najlepszych chęci nauczycieli, podczas zajęć angielskiego dla dzieci zwyczajnie brakuje czasu na uruchamianie mówienia. Dla wielu uczniów testy nie stanowią problemu, prawdziwa trudność to AKTYWNE, CZYNNE UŻYWANIE języka mówionego. Znakomici w testach i grach komputerowych, młodzi zdecydowanie słabiej radzą sobie ze zwyczajną codzienną rozmową, opisem, wyjaśnieniem, czy załatwieniem sprawy po angielsku.

W YouEnglish staramy się uzupełniać te braki. Przede wszystkim chcemy pokazać, że mówienie po angielsku to duża frajda. Nasi zagraniczni lektorzy to ludzie otwarci, serdeczni i chętni do zabawy. Wiedzą, ze podczas zabawy znika stres i język ‚sam’ wchodzi do głowy. Podczas zajęć angielskiego z dziećmi i młodzieżą nasi lektorzy oswajają ich z językiem obcym, zmuszają do komunikacji, walczą o to, żeby uaktywniać materiał przerabiany przez nie w szkole. Lektorzy pochodzą z Polski i zza granicy, to świetny trening przed prawdziwym życiem.

język angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci i młodzieży w każdym wieku

Jest oczywiste, że nasze dzieci MUSZĄ dobrze posługiwać się co najmniej jednym językiem obcym. Wybór jest jasny – bez angielskiego trudno wyobrazić sobie dalszą edukację i dobry start zawodowy. Innych języków warto uczyć się dla przyjemności, jednak bez angielskiego ani rusz.

Naszym młodym uczniom oferujemy naukę na kursach angielskiego dla najmłodszych, indywidualnie lub w małych grupach, tak żeby każdy uczestnik miał szansę poćwiczyć mówienie.

język angielski dla dzieci

Język angielski dla dzieci – w YouEnglish pilnujemy nauki w szkole, wyjaśniamy gramatykę i poszerzamy słownictwo

Jednak oprócz zabawy w przypadku dzieci i nastolatków warto pracować także nad poprawnością gramatyczną, wymową i intonacją, bo jeśli w młodym wieku nauczą się mówić poprawnie, zostanie to z nimi na zawsze.

Im dziecko starsze i bardziej świadome, tym więcej czasu powinno poświęcać ćwiczeniom gramatycznym i leksykalnym – mówionym, pisanym i czytanym na głos. To ten wiek, którego nie wolno przegapić, młody mózg chłonie jak gąbka i rejestruje na długie lata. 

język angielski dla dzieci

Test 8-klasisty, matura, FCE, CAE, IELTS – Przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminów z języka angielskiego

Młodzież przygotowujemy do egzaminów z języka angielskiego: test 8-klasisty, matura, egzaminy wymagane przez zagraniczne uczelnie oraz egzaminy Cambridge typu FCE, CAE, IELTS.

Do egzaminów przygotowują zarówno Polacy jak i obcokrajowcy. Ich cecha wspólna to duża skuteczność. Jesteśmy bardzo dumni z imponujących wyników naszych młodych studentów.

Wykorzystaj wakacje – nauka angielskiego dla dzieci nie musi być nudna

2 lub 3 miesiące to bardzo długa przerwa w nauce, zwłaszcza języka obcego, który wymaga regularnych treningów. Co roku przygotowujemy ofertę nauki w lecie – zarówno w naszej szkole we Wrocławiu, jak i w zagranicą.

Na miejscu proponujemy zajęcia angielskiego dla dzieci w charakterze półkolonii – trochę zajęć warsztatowych, gry i zabawy w połączeniu z wyjściami do miasta w towarzystwie naszych lektorów (gry terenowe, kręgle, minigolf, itd.)

W lecie wysyłamy dzieci i młodzież na fantastyczne obozy (nie tylko angielskie!) lub do sprawdzonych przez nas szkół językowych w Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy USA. To doskonałe uzupełnienie nauki w kraju. Więcej informacji w zakładce WYJAZDY JĘZYKOWE.

Angielski dla dzieci – cennik

Nasze kursy językowe to pakiety 60 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na darmową lekcję demo, wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie i ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

język angielski dla dzieci

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

język angielski dla dzieci

5 lub 6 osób

50 PLN / os.