Zajęcia językowe dla grup Teraz online

Kursy językowe – Grupy

Kursy językowe dla małych grup. Teraz online.

Jeśli lubisz uczyć się w towarzystwie innych studentów, proponujemy kursy językowe w parach lub w małych grupach. Gwarantujemy dobór właściwego poziomu nauki języka. Nasze grupy to maksymalnie 6 osób, często jednak grupę stanowią już dwie osoby. Z jednej strony, im mniej osób w grupie, tym lepiej dla Ciebie, bo więcej mówisz, z drugiej – the more, the merrier – im więcej ludzi, tym weselej. W grupie będziecie mogli się pościgać, wymieniać energię, połączyć naukę z życiem towarzyskim. No i oczywiście, będzie znacznie taniej. Zapraszamy przyjaciół lub znajomych, im szybciej zbierzemy grupę na tym samy poziomie zaawansowania, tym szybciej zaczniecie naukę dowolnego języka obcego. Zapraszamy!

Zajęcia językowe dla grup. Koncepcja pracy z YouEnglish

W YouEnglish bardzo staramy się, żeby nasze kursy językowe nie kojarzyły się studentom z nudną szkółką, rutyną i kuciem słówek. Nie oczekujemy odrobionych zadań domowych (chyba, że to bardzo lubisz), rzadko używamy podręczników, już od progu wiemy, czy w danym dniu jesteś w dobrej, czy słabszej formie. Zdarza się, że bardzo zestresowanych dorosłych częstujemy lampką wina. W naszej szkole językowej staramy się widzieć człowieka i ułatwiać mu komunikację w języku obcym.

Chcemy, żeby nasi studenci czuli prawdziwą przyjemność z nauki i rozmowy w trakcie naszych kursów językowych. Stąd wybór miejsca, które nie kojarzy się ze szkolną klasą, i przed wszystkim staranny dobór ludzi, którzy u nas pracują.

YouEnglish to nie tylko angielski. W naszej szkole językowej uczymy także polskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, a nawet – na specjalne życzenie – japońskiego lub koreańskiego.

Kursy językowe YouPolish – lekcje polskiego dla obcokrajowców

Obok tabliczki YouEnglish na naszych drzwiach znajdziecie także tabliczkę YouPolish. Uczymy języka polskiego według własnego sposobu, nasi studenci mówią od pierwszych minut nauki. Nie stresujemy gramatyką, uczymy rzeczy niezbędnych, potrzebnych, pracujesz szybciej i do tego dobrze się bawisz. Za­­­­­­­­ję­­­­­­­­cia odbywają na 44 pię­­­­trze Sky ­­­­­To­­­­­wer,­­ w Two­­­­jej fi­­­r­mie lub online.

zajęcia językowe dla grup

Ceny kursów językowych

Nasze kursy językowe to pakiety 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.