Kategorie
Lekcje języka angielskiego

Grupowe kursy języka angielskiego

Kurs dla Początkujących – 2 semestry Kurs  języka angielskiego dla osób, któ­re chciałby rozpocząć naukę i zaczynają od zera lub zna­ją tyl­ko kil­ka słów. W YouEnglish zaczniesz mówić już od pierwszych zajęć. W naszej szkole językowej stawiamy na mówienie i uczymy tak, byś cieszył się szybkimi postępami w nauce i mówił, mówił i jeszcze raz mówił.

Kategorie
Lekcje języka angielskiego

Planujesz wakacje? Londyn, Boston, a może Wrocław?

Gdzie najlepiej uczyć się języka i sprawdzić swoje umiejętności? Warto wyjechać. Sprawdzić się w się tam, gdzie bez mówienia po angielsku ani rusz. Wakacje to idealny czas na kilkutygodniowy intensywny trening, ale i sprawdzian językowy.

Kategorie
Lekcje języka angielskiego

Łamańce językowe: 10 zdań, które poprawią Twój angielski

Łamańce językowe są idealne do ćwiczeń wymowy, a najlepsze jest w nich to, że zawsze wywołuje uśmiech. Wybrałam kilka zdań po polsku i kilka po angielsku, od których zdecydowanie można nabawić się zakwasów mięśni twarzy. Powodzenia!

Kategorie
Lekcje języka angielskiego

Odblokuj się przed wakacjami

ODBLOKUJ SIĘ to kurs językowy dla osób, któ­re uczy­ły się an­giel­skie­go, ale na­dal bo­ją się mó­wić. Re­gu­lar­ny tre­ning ję­zy­ko­wy. Mó­wie­nie, mó­wie­nie i jesz­cze raz mó­wie­nie.