SKY TOWER 44 Piętro, Wrocław

Kursy językowe we Wrocławiu

Wybór kursów językowych:W YouEnglish bardzo staramy się, żeby nasze kursy językowe nie kojarzyły się studentom z nudną szkółką, rutyną i kuciem słówek. Nie oczekujemy odrobionych zadań domowych (chyba, że to bardzo lubisz), rzadko używamy podręczników, już od progu wiemy, czy w danym dniu jesteś w dobrej, czy słabszej formie. Zdarza się, że bardzo zestresowanych dorosłych częstujemy lampką wina. W naszej szkole językowej staramy się widzieć człowieka i ułatwiać mu komunikację w języku obcym.

Chcemy, żeby nasi studenci czuli prawdziwą przyjemność z nauki i rozmowy w trakcie naszych kursów językowych. Stąd wybór miejsca, które nie kojarzy się ze szkolną klasą, i przed wszystkim staranny dobór ludzi, którzy u nas pracują.

YouEnglish to nie tylko angielski. W naszej szkole językowej uczymy także polskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, a nawet – na specjalne życzenie – japońskiego lub koreańskiego.Kursy językowe – lekcje indywidualne


Nie da się ukryć, że najszybciej zrobisz postępy w czasie kursów indywidualnych. Podczas takich zajęć mówisz najwięcej, a my skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie. W naszej szkole językowej lektorzy i native speakerzy zmuszają do mówienia, więc szybko poczujesz się pewniej, nawet jeżeli zaczynasz od podstaw. Co więcej, w tym wariancie plan zajęć możesz dostosować do swojego kalendarza, lub też w razie wyjazdu lub choroby skorzystać z zajęć online.

Kursy językowe indywidualne, to także najlepszy wybór dla zapracowanych ludzi biznesu. Niektórzy z naszych studentów uczą się online codziennie rano – np. o 6.30!, inni wolą wykorzystać przerwę na lunch, a jeszcze inni najlepiej czują się w naszej szkole językowej w Sky Tower we Wrocławiu. Mogą wtedy wyłączyć telefon, zamówić kawę w naszej recepcji i całkowicie skupić się na nauce wybranego języka. Co do zakresu materiału – jest on każdorazowo uzgadniany ze studentem. Oferujemy pomoc w opanowaniu słownictwa z wybranego bloku tematycznego albo języka branży, pomożemy skonstruować i przećwiczyć wystąpienia publiczne, prezentacje i rozmowy handlowe, czyli w pierwszej kolejności przerobić to, co jest Ci najpilniej potrzebne. Kursy językowe – Grupy 


Jeśli wolisz uczyć się z innymi, proponujemy kursy językowe w parach lub w małych grupach. Gwarantujemy dobór właściwego poziomu nauki języka. Nasze grupy to maksymalnie 6 osób, często jednak grupę stanowią już dwie osoby. Im mniej osób w grupie, tym lepiej dla Ciebie.
Kursy językowe YouPolish – lekcje polskiego dla obcokrajowców


Obok tabliczki YouEnglish na naszych drzwiach znajdziecie także tabliczkę YouPolish. Uczymy języka polskiego według własnego sposobu, nasi studenci mówią od pierwszych minut nauki. Nie stresujemy gramatyką, uczymy rzeczy niezbędnych, potrzebnych, pracujesz szybciej i do tego dobrze się bawisz. Za­­­­­­­­ję­­­­­­­­cia odbywają na 44 pię­­­­trze Sky­­­­­To­­­­­wer,­­ w Two­­­­jej fi­­­r­mie lub online.Ceny kursów językowych


Nasze kursy językowe to pakiety 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.


Zapytaj o zniżki!


Group
LEKCJE INDYWIDUALNE

lekcja 45-minutowa / 100ZŁ

  • Elastyczność w planowaniu zajęć
Group
LEKCJE W PARACH

  • lekcja 45-minutowa / 60ZŁ/ os.

Group
3 LUB 4 OSOBY

lekcja 45-minutowa / 40ZŁ / os.

    Group
    5 LUB 6 OSÓB

    lekcja 45-minutowa / od 30ZŁ/ os.