Kursy językowe we Wrocławiu

YouEnglish

Kursy językowe Odblokuj się

Język angielski dla zaawansowanych

Język angielski dla dzieci

Kurs Matura 2024 z języka angielskiego

Kurs Test 8-klasisty

Kurs First Certificate in English

Kurs Cambridge Advanced Exam

Kurs Cambridge Proficiency

Język angielski dla początkujących

Angielski indywidualnie

Angielski Biznesowy

Kurs IELTS

Kurs TOEFL

Język hiszpański

Język niemiecki

Język francuski

Język rosyjski

Język włoski

Język polski

W YouEnglish bardzo staramy się, żeby nasze kursy językowe we Wrocławiu i online nie kojarzyły się studentom z nudną szkółką, rutyną i kuciem słówek. Nie oczekujemy odrobionych zadań domowych (chyba, że to bardzo lubisz), rzadko używamy podręczników, już od progu wiemy, czy w danym dniu jesteś w dobrej, czy słabszej formie. Zdarza się, że bardzo zestresowanych dorosłych częstujemy lampką wina. W naszej szkole językowej staramy się widzieć człowieka i ułatwiać mu komunikację w języku obcym.

Chcemy, żeby nasi studenci czuli prawdziwą przyjemność z nauki i rozmowy w trakcie naszych kursów językowych. Stąd wybór miejsca, które nie kojarzy się ze szkolną klasą, i przed wszystkim staranny dobór ludzi, którzy u nas pracują.

YouEnglish to nie tylko angielski. W naszej szkole językowej uczymy także polskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, a nawet – na specjalne życzenie – japońskiego lub koreańskiego.

Kursy językowe we Wrocławiu i online – lekcje indywidualne

Nie da się ukryć, że najszybciej zrobisz postępy w czasie kursów indywidualnych. Podczas takich zajęć mówisz najwięcej, a my skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie. W naszej szkole językowej lektorzy i native speakerzy zmuszają do mówienia, więc szybko poczujesz się pewniej, nawet jeżeli zaczynasz od podstaw. Co więcej, w tym wariancie plan zajęć możesz dostosować do swojego kalendarza, lub też w razie wyjazdu lub choroby skorzystać z zajęć online.

Kursy językowe indywidualne, to także najlepszy wybór dla zapracowanych ludzi biznesu. Niektórzy z naszych studentów uczą się online codziennie rano – np. o 6.30!, inni wolą wykorzystać przerwę na lunch, a jeszcze inni najlepiej czują się w naszej szkole językowej we Wrocławiu. Mogą wtedy wyłączyć telefon, zamówić kawę w naszej recepcji i całkowicie skupić się na nauce wybranego języka. Co do zakresu materiału – jest on każdorazowo uzgadniany ze studentem. Oferujemy pomoc w opanowaniu słownictwa z wybranego bloku tematycznego albo języka branży, pomożemy skonstruować i przećwiczyć wystąpienia publiczne, prezentacje i rozmowy handlowe, czyli w pierwszej kolejności przerobić to, co jest Ci najpilniej potrzebne. 

Kursy językowe we Wrocławiu i online – Grupy 

Jeśli wolisz uczyć się z innymi, proponujemy kursy językowe w parach lub w małych grupach. Gwarantujemy dobór właściwego poziomu nauki języka. Nasze grupy to maksymalnie 6 osób, często jednak grupę stanowią już dwie osoby. Im mniej osób w grupie, tym lepiej dla Ciebie.

Kursy językowe YouPolish – lekcje polskiego dla obcokrajowców

Obok tabliczki YouEnglish na naszych drzwiach znajdziecie także tabliczkę YouPolish. Uczymy języka polskiego według własnego sposobu, nasi studenci mówią od pierwszych minut nauki. Nie stresujemy gramatyką, uczymy rzeczy niezbędnych, potrzebnych, pracujesz szybciej i do tego dobrze się bawisz. Za­­­­­­­­ję­­­­­­­­cia odbywają na miejscu w szkole,­­ w Two­­­­jej fi­­­r­mie lub online.

Ceny kursów językowych

Nasze kursy językowe to pakiety 30, 60 i 90 lekcji 45-minutowych. Oferujemy 4 warianty, od najbardziej elastycznych lekcji indywidualnych po zajęcia w grupach. Zapraszamy na darmową lekcję demo, wspólnie ustalimy plan, z którego będziesz zadowolony.

Indywidualne lekcje języków we Wrocławiu

Lekcje indywidualne

125 PLN / 45 minut

Szkoła językowa we Wrocławiu

Lekcje w parach

80 PLN / os.

kursy językowe we wrocławiu

3 lub 4 osoby

60 PLN / os.

kursy językowe we wrocławiu

5 lub 6 osób

50 PLN / os.